Üsküdar İkinci El Eşya Alanlar

Üsküdar İkinci El Eşya Alanlar

Daha önce eşya satmamış, böyle bir işten haberi bile olmayan veya satış yapmak için güvenilir bir firma arayanlar için iyi haberlerimiz var. Ekibimiz bu ihtiyacınız için Üsküdar ilçesine her gün hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Ne satabileceğinizi, satış için ne yapmanız gerektiğini yani Üsküdar ikinci el eşya alanlar ile ilgili her detayı paylaşacağız. Kısacası kendimizden ve verdiğimiz hizmetten bahsetmek, ikinci el eşya satmak istediğinizde bizi tercih etmenizi sağlamak istiyoruz.


Firmamız uzun yıllardır spot eşya sektörüne hizmet verdiği için yüzlerce insanla muhatap olup benzer sorular aldık. Bu sorulara cevaplar verip sizin de merak ettiğinizi bildiğimiz her şeyi paylaşacağız. Sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım isterseniz.

İKİNCİ EL EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

İşin büyük bir bölümü ekibimiz tarafından halledilmektedir. Sizden istediğimiz sadece eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp (0535 590 13 92 ya da email (ertasspot50@gmail.com) ile bize göndermenizdir.


Ekibimiz gönderdiğiniz eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size hemen fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat teklifimiz sizin için de yeterli ise istediğiniz gün Üsküdar ilçesinden alım yapıyoruz.

Şimdilik bu kadar bilgi verelim detaylara bir sonraki madde de geçelim isterseniz. Devam ediyoruz.

 NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

Üsküdar olsun bir başka ilçe olsun satabileceğiniz pek çok eşyanın alımını yapabiliyoruz. İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk sayılabilir.

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept, By Kepi gibi markaların ürünleri de değerinde satın alıyoruz. Yani mümkün olan en yüksek rakamı teklif ediyoruz.

Alımını yapabileceğimiz eşyalar için bazı kriterleri de göz önünde tutmamız gerekmektedir. Bunlar teklif edeceğimiz fiyatı yükseltecek ve alım yapmaktan vazgeçmemize sebep olacak kriterlerdir.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

En çok dikkat ettiğimiz şey eşyanızın temiz, sağlam ve satabileceğimiz türden olmasıdır. Sizden aldıklarımızı sıfır eşya yerine ikinci el almak için dükkanımıza gelen müşterilerimize sunuyoruz.

Dolayısıyla ne kadar sorunsuz, yıpranmış ürünler sunarsak o kadar hızlı ve kolay satarız. Örneğin arızalı beyaz eşya, görüntüsü problemli bir televizyon, yırtık bir koltuk takımı almak isteriz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIR?

Üsküdar ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz, sorunsuz ve güvenilir bir alışveriş sağlayacaktır. Çok kısa süre içinde istediğiniz hizmeti hiçbir zahmete katlanmadan alabileceksiniz.

Nakliye, taşıma, araca yükleme, eşyaların sökülmesi tamamen ekibimize ait, ücret talep etmediğimiz hizmetlerdir. Ödeme ise eft, havale veya nakit nasıl isterseniz o şekilde yapılır.