Ümraniye 2.El Spot Eşya Alan Yerler

Fazlalık eşyalarınızla baş başa kaldınız ve ne yapacağınız konusunda kafanız mı karışık? Daha önce herhangi bir eşyasını satmamış olan, spotçu nedir, ikinci el eşya nasıl satılır, kim alır gibi konular hakkında tecrübesi olmayan herkes için buradayız.

Ümraniye 2.el spot eşya alan yerler şeklinde bir google araması yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Bu firmalar biz de dahil olmak üzere size bu hizmeti verip eşyalarınızı belirli bir fiyattan satın alır. İstiyoruz ki bizi tercih edin ve en kaliteli hizmeti, profesyonel ekibimizden alın. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ikinci el eşya alım satım için sürekli aktif olan ekibimiz size de ulaşacaktır.

Nasıl hizmet verdiğimizi, eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi, fiyatlandırma kriterlerimizi tek tek anlatacağız. Böylelikle neden bizi seçmenizi istediğimizi anlamış ve bize hak vereceksiniz. İsterseniz sözü uzatmadan, madde madde nasıl hizmet verdiğimizi anlatalım.

Ümraniye 2.el spot eşya alanlar

Ümraniye 2. İkinci El Eşya Alan Yerler

Bize kimi müşterimiz spotçu kimi eskici kimi de ikinci elci diyor. Belki sağda solda tabelalarımızı görmüş ne iş yaptığımızı bu eşyaları nereden bulduğumuzu merak etmişsinizdir. Kısaca kendimizden bahsedelim ki konuyu daha iyi anlayabilesiniz.


Ertaş Spot İkinci El Eşya  olarak bize internet sitemiz veya başka kaynaklar üzerinden ulaşarak eşyalarımı satmak istiyorum diyen herkese elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Elbette her eşyayı satın almıyoruz ama alabilecek olduklarımız için fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyatta anlaşırsak da satın alıyoruz.

Belediyeler de ikinci el eşya alımı yapıyor olsa da onlar bir bedel ödemeden ve taşımasına, nakliyesine karışmadan alıyor. Yani çöpe atmayı düşündüğünüz eşyalarınız olduğunu söylerseniz kapının önüne indirin oradan alalım derler. Çok soru aldığımız bu konuyu detaylı şekilde ele aldığımız belediyeler ikinci el eşya alıyor mu yazımıza da göz atabilir veya ilçenizdeki Ümraniye Belediyesi ile görüşerek cevap alabilirsiniz.

Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Gün içinde onlarca kişi ile görüşüyor, hepsi ile mümkün olduğu kadar titiz şekilde ilgilenmeye çalışıyoruz. Siz de hak verirsiniz ki herkesin eşyasını satın almamız mümkün olmuyor. Alım yaparken kendi branşımızla ilgili olan, alıp satabileceğimiz eşyaları tercih ediyoruz. Nedir bunlar?

İkinci el veya sıfır buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, klima, koltuk takımı, beyaz eşya, mobilya, ofis mobilyası, deri koltuk, plak, piyano, el halısı, gümüş eşya gibi pek çok ürünü sayabiliriz. Elbette bunlarla sınırlı değil alabildiklerimizi tek tek saymamız da mümkün değil. Klasik eşya, antika eşya, Metebronz, Kervan Mobilya, Fatih Kıral Mobilya gibi pek çok eşyanızı da görmek isteriz. İletişime geçmeniz yeterli

Ümraniye 2. İkinci El Eşya Alanlar

2.El Eşya Nasıl Satılır?

  • Bu konuyu allayıp pullayıp lafı uzatmak istemiyoruz. Bu yüzden sizi sıkmayacak şekilde kısaca anlatacağız.
  • 0535 590 13 92 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyecek, alabileceğimiz eşyalarınız varsa fiyat teklifimizi sunacaktır.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa yani teklifimizi onaylarsanız istediğiniz gün Ümraniye ikinci el eşya alım işlemleri için adresinize gelebiliriz.
  • Güvenilir ikinci el eşya alan firma talebinizi bizimle karşılayabilir, temiz 2.el eşya satışı yapabilirsiniz.

Nakliye, Taşıma ve Ödeme Koşulları Neler?

Ümraniye 2.el spot eşya alan yerler tercihini bizden yana kullanan müşterilerimize zahmet vermiyor, kendi nakliye aracımız ve ekibimizle geliyor, eşyalarınızın ödemesini nakit yaparak alıyoruz. İsterseniz eft veya havale ile de ödeme yapıyoruz. Anlaştığımız rakam neyse o fiyattan alıyor, fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretmiyoruz.