Tuzla İkinci El Eşya

Ertaş Spot Uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerine spotçu hizmeti sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyimlerimiz ile sizler için hizmet kalitemizi geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tuzla ikici el eşya olarak hizmet sunmaktayız İstanbul’da tüm ilçelerde hızlı ve kesin çözümlerle profesyonel hizmet bilincimiz sayesinde sizlere ulaşmaktayız.

Satmak istediğiniz eşyalarınızın görsellerini bizlere whatsapp üzerinden ilettiğiniz takdirde fiyatını sizlere hemen söyleyerek süreci başlatıyoruz. Bir telefon uzağınızdayız. Tuzla ikinci el eşya firmamız İstanbul’un tüm bölgelerinde hızlı servis imkanı sağlamaktadır. Firmamıza ilettiğiniz resimler üzerinden incelemeler yapılarak verdiğiniz kısa bilgiler ışığında sizlere en iyi fiyatı sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Evinizdeki eşyalarınıza verdiğiniz değerin farkındayız. Uzun süre zarfında kullandığınız yada değiştirmek istediğiniz eşyalarınızın alım satım işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirip sizleri mağazamızdan mutlu ayrılmanız için elimizden gelen hassasiyeti gösteriyoruz.

Hali hazırda bulunan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olması satış esnasında fark etmiyor. Alınabilir durumda olan tüm eşyalarınızı değerinde nakit olarak dilediğiniz saat ve günde teslim alıyoruz. Üstelik hızlı ve kolay çözümlerle sizleri yormadan gerçekleştiriyoruz.

İstanbul tüm ilçelerde Marka haline gelmemizin sebebi işimize verdiğimiz önem diyebiliriz. Ertaş spot mağazası olarak İkinci el eşya alanlar olarak bu ticaret alanına olan vizyonunuzu değiştirmekte kaliteli bir firma olarak yıllardır varlığımızı sürdürmekteyiz Tuzla ikinci el eşya ve diğer hizmet bölgelerimizi görmek için diğer sayfalara göz atabilirsiniz.

Ertaş Spot 2.el eşya alan firmalar olarak tüm 2.el eşyalarınızı evinizden teslim alıyoruz, satmak istediğiniz ikinci el tüm eşyalarınızı değerinde nakit olarak ödeme gerçekleştiriyoruz üstelik zahmetsizce ve yüzünüzü güldüren fiyatlar sunuyoruz. Eskidiğini düşündüğünüz mobilyalarınızı Yada Kullanmaktan sıkıldığınız beyaz eşyalarınızı yeni çıkan modellerle değiştirmek istediğinizde led televizyon almak istediğinizde eskisini ne yapacağım diye kararsız kalmadan bizi arayın ikinci el kullanmak istemediğiniz kazanca dönüştürmek istediğiniz tüm eşyalarınızı sizlerden satın alalım.

İkinci el eşyalarınızı büyük bir titizlik ile alan firmamız İstanbul genelinde tüm semtlerde hizmet sunmaktadır. Elden çıkarmak istediğiniz ev eşyalarınıza mobilyalarınıza, led televizyonlarınıza anında nakit ödeme ile satın almaktayız. Tüm eşyalarınızı Tuzla Spotçu firması olarak adresinizden teslim almaktayız. Dilediğiniz zaman arayabilir Whatsapp üzerinden elden çıkarmak istediğiniz ürünlerin resimlerini atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Anında tarafınıza geri dönüş yapılarak sizinde uygun görmeniz durumunda verdiğiniz zaman diliminde evinize kadar geliyoruz.

Gelişen teknolojik yapı ile beraberinde ev eşyaları mobilyalar , beyaz eşyalar ve elektronik tüm eşyalarda yaşanan yenilikler evlerde de kendini göstermekte bizler bu yeniliğe göre firmamızı devam olarak geliştirip yönetmekteyiz. İkinci el eşya sektörü bu değişiklik içinde elden çıkarmak istediğiniz tüm eşyaların alımını yaparak sizlere yardımcı olmaktayız.

Daha Detaylı Bilgi Almak için İletişime Geçiniz.