Sancaktepe İkinci El Eşya

İkinci El Eşya Alanlar

Ertaş Spot İkinci El Eşya

0535 590 13 92

İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan her ilçeye hizmet verdiğimiz için İstanbul’un tüm ilçelerinde de haftanın 7 günü aktifiz. Deposunda, evinde, iş yerinde, garajında, çatı katında bulunan eşyalarını satmak isteyen müşterilerimize hemen ulaşıp alım yapıyoruz. İstanbul ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde bir çok rahatlık yaşarsınız. Neler mi? İsterseniz bunları detaylandıralım.

İnternet üzerinden bir arama yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız, herkes en iyi hizmeti verdiğini iddia etmektedir. Tüm meslektaşlarımıza saygı duymakla beraber kendi hizmetimiz ve ayrıcalıklarımızla ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Amacımız tabi ki bizi tercih etmenizi sağlamak ama bir yandan da müşterilerimiz en iyi hizmeti alsın istiyoruz. Çünkü eski eşya satmak çok kolay bir iş olsa da mutlaka güvenilir bir firma ile çalışmanızı gerektirir. Biz lafı daha fazla uzatmadan, ana başlıklar halinde açıklamalarımıza geçelim.

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

  • İstanbul’un tüm ilçelerinden bizi arayarak eşyalarınızı satmak istediğini söyleyen müşterimizden ne satmak istediklerini öğreniyoruz. Eşyalarınızın türü, temizlik, sağlamlık durumu, modeli, varsa markası bizim için önemlidir. Fiyatı bu kriterlere göre belirleriz.

  • Verdiğiniz bilgilere göre eşyalarınızı alıp alamayacağımız anlar, alabilecek olduğumuz ürünler ise fotoğraflarını göndermenizi isteriz. Whatsapp veya email ile bunu çok kısa süre içinde yapabilirsiniz.

  • Eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra size geri dönüş yapar fiyat teklifimizi sunarız. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün, saatte adresinizden alım yapılır.

  • İkinci el eşya alımlarımızı yaparken kendi aracımızı ve elemanlarımızı kullanıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Ödeme ise nakit yapılmakta, isteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz.

    NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Firmamız 20 yıla yakındır ikinci el eşya alımı ile ilgilenmekte, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Verdiği eşyalarınız için teklif ettiği tutarı nakit ödemekte, fiyat düşürmek için bahaneler üreterek fiyat düşürmemektedir.

  • Zamanında adresinizde olmakta, son dakika da kötü sürprizler yaşatmamaktadır. Yıllardır bu sektörde olduğumuz için art niyetli kişilerin nasıl işler yaptıklarını insanları nasıl mağdur ettiklerini çok iyi biliyoruz. Asla o yolları tercih etmiyor, kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de düşünüyoruz.

  • İstanbul’un tüm ilçelerinde eski eşya alımı yaparken son derece saygılı ve dikkatli hareket ediyoruz. Evinizin, binanızın duvarlarına zarar vermeden, gürültü yapmadan, dikkatli alım yapıyoruz.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk, masa sandalye, el halısı, gümüş eşya, klasik mobilya gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Sizin eşyalarınız bu saydıklarımızın dışında ürünler de olabilir. Hiç fark etmez. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, fiyat alabilirsiniz.