Maltepe 2. İkinci El Eşya Alan Yerler

Maltepe ikinci el eşya alan yerler şeklinde Google veya başka bir arama motorunda arama yaptığınızda pek çok firmaya rastlayacaksınız. Bizi tercih etmeniz halinde eşyalarınızı değerinde satarken güvenilir bir satış süreci yaşarsınız.  Yazımızın devamında size nasıl hizmet verdiğimizi detaylı şekilde anlatacağız. Çünkü neyi öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Ana başlıklar ile soru cevap şeklinde ilerleyelim

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Alım satım işleminde hem size hem bize düşen görevler vardır. Sizden yapmanızı istediğimiz tek şey eşyalarınız hakkında bize bilgi vermeniz ve mümkünse fotoğraflarını göndermenizdir. 0535 590 13 92 numaralı telefonumuza Whatsapp ile çok kısa sürede eşyaların fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceleyecek, kısa süre içinde size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır. Alabileceğimiz ürünler olması halinde hemen fiyat teklifimizi iletiyoruz. Teklif ettiğimiz rakam sizin için de tatmin edici ise istediğiniz gün adresinizden ikinci el eşya alımını yapıyoruz.

Bazı müşterilerimize olumsuz cevap vermek yani eşyalarını alamayacağımızı söylemek zorunda kalıyoruz. Çünkü sadece Maltepe değil tüm ilçelerden 2.el eşya alımı yaparken eşyaların temizliğine, sağlamlığına ve modeline bakmak zorundayız. Çok yıpranmış, kimsenin almak istemeyeceği, model olarak tercih edilmeyen ürünleri almamız mümkün değildir.

Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz ? Resmini Çek ve Yolla !