Kavacık İkinci El Eşya Alanlar

Kavacık 2. İkinci El Eşya Alanlar

Kavacık Spotcu 

Anadolu Yakası bölgesi içindeki son semt, köprüden önceki son çıkış olan Kavacık, fazlalık eşyalarından kurtulmak isteyen müşterilerimize hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Yıllardır işimizi yapıyor, müşteri odaklı yani kendilerini memnun edecek, zahmete sokmayacak ve güven duyacakları şekilde hizmet veriyoruz. Kavacık semti için de aynı anlayışla müşterilerimize ulaşıyor, eşyalarını nasıl satacakları ile ilgili bilgi veriyor, gününde nakit satın alıyoruz. Nasıl mı?

Eşyalarınızın azlığına ve çokluğuna göre adresinize geliyor veya sizden eşya fotoğraflarını bize göndermenizi istiyoruz. Günlük hayatta kullanılan ikinci el beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası, klima, led televizyon, deri koltuk, ofis mobilyası, buzdolabı, çamaşır makinesi, sıfır eşya, köşe koltuk gibi eşyalarınızı genellikle fotoğraf üzerinden fiyatlandırıyor, el halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, resim, tablo, Hereke halısı, bahü, plak, piyano, pikap, Fatih Kıral Mobilya, Metebronz gibi eşyalarınızı ise yerinde görerek, Kavacık semtindeki adresinize gelerek fiyatlandırıyoruz. Size sunduğumuz fiyatta anlaşma sağlanması durumunda arkadaşlarımız adresinize gelip alım işlemlerini başlatıyor, işin sonunda ise anlaştığımız ücreti takdim ediyor.

Bizim farkımı burada devreye giriyor. Firmamız size söz verdiği günde adresinizde olup, eşyalarınızı anlaştığımız fiyattan alıyor, tekrar tekrar pazarlık yapmıyoruz. İkinci el eşya alan yerler içinde en güvenilir ve kaliteli hizmeti veren firmalardan olduğumuz için yıllardır bu sektörde faaliyet gösterebiliyoruz.

Kavacık ikinci el eşya alanlariçinden bizleri tercih etmenizi umar, haftanın 7 günü hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.