Kadıköy İkinci El Eşya

İkinci El Eşya Kadıköy firmaları arasında marka haline gelen Ertaş Spot uzun yıllardır bu sektörde profesyonel hizmetler vermektedir.

Eşyalarınıza verdiğiniz değerin farkındayız Ertaş Spot firması olarak değiştirmek istediğiniz yada elden çıkarmak istediğiniz mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, televizyonlarınızı değerinde evinizden gelip teslim alıyoruz.

Web sitemize girdiğiniz anda İkinci El Eşya Alanlar Kadıköy veya Tuzla yada her neredeyseniz whatsapp üzerinden elden çıkarmak istediğiniz eşyaların resimlerini tarafımıza göndererek anında fiyat teklifinizi alabilirsiniz. En iyi fiyatı vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Sektörde bu işi yapmaya çalışan onlarca legal yada illegal birey veya kurumsal firma var önemli olan işini ciddiye alarak bu alanda kurumsal kimlik kazanmak.

Bizler Ertaş Spot ikinci eşya alanlar Kadıköy firması olarak kurumsal olarak müşterilerimizden sağlıklı geri dönüşler pozitif yorumlar aldıkça hizmet bilincimizi daha da ileriye taşıyoruz.

İkinci el eşyalarınızı büyük bir titizlik ile alan firmamız İstanbul genelinde tüm semtlerde hizmet gerçekleştirmektedir. Satmak istediğiniz ev eşyalarınıza mobilyalarınıza, led televizyonlarınıza anında nakit ödeme ile satın almaktayız.

Tüm eşyalarınızı Kadıköy ikinci el eşya firması olarak adresinizden teslim almaktayız. Dilediğiniz zaman arayabilir Whatsapp üzerinden elden çıkarmak istediğiniz ürünlerin resimlerini atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Anında tarafınıza geri dönüş yapılarak sizinde uygun görmeniz durumunda verdiğiniz zaman diliminde evinize kadar geliyoruz.

Geldiğimiz yüzyılda değişen ve gelişen ile birlikte ev eşyaları mobilyalar , beyaz eşyalar ve elektronik tüm eşyalarda yaşanan yenilikler evlerde de kendini göstermekte bizler bu yeniliğe kendimizi teslim etmekteyiz. Kadıköy İkinci el eşya firması olarak bu değişiklik içinde elden çıkarmak istediğiniz tüm eşyaların alımını yaparak sizlere yardımcı olmaktayız.

Daha Detaylı bilgi için Whatsapp veya İletişim numaraları üzerinden tarafımıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Tüm İstanbul İlçelerde hizmet verdiğimizi unutmayınız. Mobil ekiplerimiz tarafınıza dilediğiniz zaman diliminde ulaşarak nakit ödeme ile elden çıkartmak istediğiniz eşyalarınızı alıyoruz.