Kadıköy İkinci El Beyaz Eşya AlanlarKadıköy İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Kadıköy ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih ederek güven içinde, hızlı satış yapabilirsiniz. Gelin bugün size eski eşya satışını nasıl yapacağınızla ilgili merak ettiğiniz her şeyi anlatalım. Merak ettiklerinizi nereden mi biliyoruz? Yılların tecrübesi diyelim.

Ekibimiz İstanbul ilçelerinin tamamına, hizmet verip yüzlerce farklı insandan, İkinci El Eşya almıştır. İnsanlar birbirinden farklı olsa da sorduğu sorular, bilmek istedikleri hep aynıydı. Biz de bu soruları bir araya getirip cevaplarını sıralayacağız.

Amacımız sizi önemsediğimizi, eşyalarınızı değerinde satmanıza yardımcı olmak istediğimizi görmenizdir. Firmamız kendi kazancı kadar sizin memnuniyetinizi de ön planda tutmaktadır. İsterseniz hemen başlayalım.

Kadıköy İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Nasıl Hizmet Verir?

İşin büyük kısmı bize ait olsa da sizden tek ricamız eşyalarınızın fotoğraflarını bize whatsapp ile göndermenizdir. 0535 590 13 92 numaralı telefonumuza kısa sürede, kolayca gönderim yapabilirsiniz.

Eşyaların fotoğrafları ekibimiz tarafından incelenecek, size hemen olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır. Olumlu olan yani alabileceğimiz beyaz eşya veya eşyalar için hemen fiyat teklifi yapabiliriz.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Pendik ilçesinin her yerinden alım yapabiliriz. Hem de size zahmet vermeden, mağdur etmeden, kısa süre içinde. Şimdi bu kısım anlaşıldıysa bir sonrakine geçme zamanı.

İkinci El Beyaz Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, televizyon, fırın gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Ama alım yapmadan önce bazı kriterlere dikkat etmemiz gerekiyor. Bunlar neler isterseniz kısaca bahsedelim;

  1. Ürünün markasına
  2. Modeline
  3. Teknik özelliklerine
  4. Temizliğine
  5. Sağlamlığına

Bu beş kriter Kadıköy bölgesinden de başka bölgelerden de alım yaparken göze aldığımız detaylardır. Arızalı, tamir edilmesi gereke, sorunlu ürünleri alıp tamir ettirerek satışa sunmuyoruz. Çünkü bunlar zamanla aynı sorunu tekrar yaşatıyor ve kötü bir deneyim yaşatıyor. 2.el yanı sıra sıfır yani spot eşya da alabiliyoruz.

Ödeme ve Teslim Alma Nasıl Yapılıyor?

Hizmet ağımız tüm İstanbul bölgesini kapsadığı için nereden alım yaparsak yapalım nakliye ve taşıma işlemleri bize ait. Hem de ücretsiz şekilde. Ödeme ise nakit, eft veya havale ile yapılabilir. Kadıköy ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde tüm süreci sorunsuz yaşayabilirsiniz.

Satacağınız eşya bir veya birden fazla olabilir, hiç sorun değil. Hepsini alabilecek araç ve ekip donanımına sahibiz.  Bizi istediğiniz zaman arayabilir, ikinci el eşya satabilir, sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.