İkinci El Ev Eşyası Alanlar

İkinci El Ev Eşyası Alanlar

Satmak istediğiniz eşyalarınız mı var? Pek çok kişinin bu soruya cevabı evet olsa da kiminle, nasıl iletişime geçmesi gerektiğini bilmediğinden hatalar yapmaktadır. Daha önce hiç ev eşyası sattınız mı? Bu soruya da muhtemelen hayır diyeceksiniz. Hiç merak etmeyin olabileceğiniz en doğru adrestesiniz; ikinci el eşya alım satım

Ev eşyalarımı satmak istiyorum ama kime güveneceğimi bilmiyorum diyorsanız tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz. 0535 50 13 92  numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İnsanlarımız bilmedikleri bir işe başlarken bilgi almaya çekinip öğrenmek istedikleri detayları soramıyor. Bu duruma mahal vermek istemiyor, güvenerek soru sorabileceğiniz bir yer olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Ev eşyası kime satılır, ev eşyası alan yerler, eski ev eşyası alanlar gibi aramalarınızda bizi tercih ederek hem doğru karar vermiş hem de eşyalarınızı satış için kısa sürede sonuca ulaşmış olacaksınız. İsterseniz ana başlıklar halinde bilgi vermeye hemen başlayalım.

İkinci El Ev Eşyası Alanlar

Evinizde, ofiste, bahçede, büroda, iş yerinde satılması gereken eşyalarınız varsa daha fazla bekletmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bekletilen, zamanında elden çıkarılmayan eşyaların sonu genelde hurdaya çıkmak oluyor. Ya çok çürüyüp miadını dolduruyor ya paslanıyor ya da zamanla çürüyor. Bu duruma geldiklerinde de herhangi bir maddi değeri olmuyor.

İkinci el eşya kim alır, ikinci el eşya alan firmalar, 2.el eşya alım satım işleri için bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Eşyalarınızı nasıl aldığımızı, nakliyesi, taşıması, yüklemesi, ödemesi tüm konuları anlatacağız. Devam edelim.

2. İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl Oluyor?

  • 0535 50 13  922  numaralı telefonumuza whatsapp ile eşyalarınızın fotoğraflarını kolaylıkla gönderebilirsiniz.
  • Gelen fotoğraflar inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılır.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz şekilde ise fiyat teklifimizi de sunuyoruz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün İstanbul ilçelerinin hangisinde olursanız olun kapınızdan alım yapılır.

İşte hepsi bu kadar kolay, basit bir süreç. İşin önemli olan yanı ev eşyası satarken tercih edeceğiniz firmanın kim olduğu. Umut Spot olarak haftanın 7 günü tüm ekibimizle sizinle olacağız. Bu başlık da tamam olduğuna göre diğerine geçelim.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, mobilya, ofis, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş, klasik mobilya gibi pek çok eşyanızı sayabiliriz. Sizin satmak istediğiniz ürün daha farklı bir ürün olabilir bizim saydıklarımızda zaten bir kaç örnek.

Örneğin Metebronz, Kervan Mobilya, Mudo, Fatih Kıral gibi klasik markaların çok değerli mobilya takımları vardır. Berjer, deri koltuk, yatak odası, yemek odası, sehpa, aksesuar bunlardandır.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Ev eşyalarımı satmak istiyorum diyen bunun için güvenilir firma arayan herkes bize ulaşabilir. Umut Spot olarak alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve ekibimizle hizmet veriyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Ödeme konusunda da sizin talepleriniz doğrultusunda hareket ediyor, eft, nakit veya havale ile ödeme yapabiliyoruz. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ilçelerinin tamamına hizmet veren firmamızı sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Müşterilerimizden ikinci el eşya alımı yapıyor olsak da kendilerine faydalı bilgiler vermeye de gayret ediyoruz. Aşağıdaki yazılarımızın ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. İsterseniz üzerine tıklayarak bir göz atabilirsiniz.

  1. İkinci el eşya nasıl satılır?
  2. İkinci el eşya ve spot eşya alanlar
    1. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar