İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Ertaş Spot İkinci El Eşya 

0535 590 13 92 

ikinci el beyaz eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı kısa süre içinde, nakit satabilirsiniz. Sizin de kullanmadığınız, yetersiz gelen, çeşitli sebeplerden dolayı atıl kalan ürünleriniz varsa bizi arayabilirsiniz.

Peki bunu nasıl yapacak, nasıl bir yol izleyeceksiniz? İnsanların pek çoğu eşyalarını satacağı zaman sürecin nasıl ilerleyeceğinden habersizdir. Zannederki kendisi taşıyacak, zahmet çekip zor bir süreçten geçecek. Asında hiç öyle değil.

Yazımızı sizinle paylaşmamızın sebebi bunu nasıl yapabileceğinizi detaylı şekilde anlatmaktır. Doğru bildiğiniz yanlışları düzeltecek, aslında bu işi yapmanın ne kadar kolay olduğunu izah edeceğiz. Hemen başlayalım.

İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

2. el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın gibi eşyalarınıza talip oluyoruz. Yapmanız gereken şeyleri detaylı şekilde maddeler halinde anlatacağız.

  • 0535 590 13 92 numaramızın whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Gelen fotoğraflar ekibimiz tarafından incelenecek, ürünleriniz markasına, modeline, temizlik ve yeniliğine göre fiyatlandırılacaktır.
  • Size fiyat teklifimiz sunulacak, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz zaman Maltepe ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapılacaktır.

Sürecin tamamı baştan sona bu kadar. Gördüğünüz gibi göndereceğiniz bir kaç fotoğraf ile hiç zahmet çekmeden satış yapabilirsiniz. Şimdi yukarıda kısaca belirttiğimiz fiyatlandırma kriterlerini detaylı şekilde anlatalım.

2.El Beyaz Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

  • Temizliğine
  • Sağlamlığına
  • Çalışır durumda olmasına
  • Modeline
  • Markasına göre fiyat teklifi verilir.

Sizden aldığımız ürünleri dükkanımızda perakende olarak satmaya gayret ettiğimiz için alımlarımızı bu kriterlere göre yapmak zorundayız. Aksi halde satmamız mümkün olmuyor. Arızalı, çalışması sorunlu olan ürünleri almamız mümkün olmuyor.

Eski olduğu gibi sıfır veya spot beyaz eşya alımı da yapabiliyoruz. Kutusu açılmamış, servis kurulumu yapılmamış, garantisi başlamamış, faturalı ürünleri de değerinde satın alıyoruz. Bunun için bize marka ve model bilgisi vermeniz yeterli oluyor.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Alımlarımızı kendi taşıma araçlarımız ve ekibimizle satın alıyoruz. Bu aşamada siz hiç bir zahmet çekmiyor, taşıma yapmıyor, sadece ödemeyi alıyor ve güvenli ticaretin keyfini yaşıyorsunuz.

Maltepe ikinci el beyaz eşya alanlar olarak ödemeyi anlaştığımız fiyattan, eft, nakit veya havale ile yapabiliyoruz. Fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyor, tekrar tekrar pazarlık yapmıyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir,