İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya sektörü özellikle mobilya, beyaz eşya ve elektronik eşyalar açısından oldukça rekabeti yüksek bir sektördür. Bu anlamda hizmet sunan bir çok firma bulmak mümkündür. Biz de Ertaş Spot olarak ikinci el eşyalarınızı sizin açınızdan en yüksek fiyatlar ile almaya çalışan ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan bir firmayız. İkinci el eşya alanlar arasında gerek fiyat gerek hizmet kalitesi anlamında sunduğumuz olanaklar ile piyasada fark yaratmaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınız için bize danışmadan ve fiyat almadan harekete geçmemenizi öneririz.

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

Ertaş Spot İkinci El Eşya

0535 590 13 92

 

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

  • Bizi arayarak ikinci eşyalarını satmak istediğini söyleyen müşterimizden ne satmak istediklerini öğreniyoruz. Eşyalarınızın türü, temizlik, sağlamlık durumu, modeli, varsa markası bizim için önemlidir. Fiyatı bu kriterlere göre belirleriz.

  • Verdiğiniz bilgilere göre ikinci el eşyalarınızı alıp alamayacağımız anlar, alabilecek olduğumuz ürünler ise fotoğraflarını göndermenizi isteriz. Whatsapp veya email ile bunu çok kısa süre içinde yapabilirsiniz.

  • Beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra size geri dönüş yapar fiyat teklifimizi sunarız. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün, saatte adresinizden alım yapılır.

  • İkinci el eşya alımlarımızı yaparken kendi aracımızı ve elemanlarımızı kullanıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Ödeme ise nakit yapılmakta, isteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz.

    NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Firmamız 20 yıla yakındır ikinci el eşya alımı ile ilgilenmekte, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Verdiği eşyalarınız için teklif ettiği tutarı nakit ödemekte, fiyat düşürmek için bahaneler üreterek fiyat düşürmemektedir.

  • Zamanında adresinizde olmakta, son dakika da kötü sürprizler yaşatmamaktadır. Yıllardır bu sektörde olduğumuz için art niyetli kişilerin nasıl işler yaptıklarını insanları nasıl mağdur ettiklerini çok iyi biliyoruz. Asla o yolları tercih etmiyor, kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de düşünüyoruz.

  • İkinci El Beyaz eşya alımı yaparken son derece saygılı ve dikkatli hareket ediyoruz. Evinizin, binanızın duvarlarına zarar vermeden, gürültü yapmadan, dikkatli alım yapıyoruz.

İKİNCİ EL EŞYA OLARAK NELER ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk, masa sandalye, el halısı, gümüş eşya, klasik mobilya gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Sizin eşyalarınız bu saydıklarımızın dışında ürünler de olabilir. Hiç fark etmez. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, fiyat alabilirsiniz.

Eşyanızı mı satmak istiyorsunuz ? Resmini Çek ve Yolla !