İkinci El Eşya Alanlar Kadıköy


Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar

Anadolu Yakası ilçeleri için en yoğun hizmet verdiğimiz yerlerden biri Kadıköy ilçesidir. Bir müddet kullandığınız veya sıfır eşya satışınız için bizi arayabilir, eşyalarınızı kısa süre içinde nakit satabilirsiniz. Kadıköy ikinci el eşya alanlar için size detaylı bilgiler verecek, ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Uzun yıllardır müşterilerimizin kullanmadığı, eski eşya veya kullanılmış eşyalarını satın alıyoruz. Dolayısıyla insanlardan genelde aynı soruları duyuyor, aynı tedirginlikleri yaşadıklarını gördük. Bu da bizi üzdü ve müşterilerimizi bilgilendirmek istedik. Amacımız bizi tercih etmenizi, eşyalarınızı satarken güven duymanızı sağlamak.

Kolay anlaşılması, akılda kalıcı olması için ana başlıklara ayırıp detaylı şekilde izah edeceğiz. İsterseniz daha fazla uzatmadan hemen yazımıza geçelim.

EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?


Bizi arayarak ne satmak istediğinizi detaylı şekilde söyleyerek fikir sahibi olmamızı sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz bilgilere göre eşyalarınızı alıp alamayacağımıza karar veriyoruz. Bazı müşterilerimiz bizim branşımız dışındaki eşyaların satışını yapmak istiyor. Bunun tespiti için önce ne satmak istediğiniz öğreniyoruz.

Alabileceğimiz eşyalar ise sizden eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Whatsapp veya email ile kısa süre içinde fotoğraf gönderebilirsiniz. Gelen fotoğraflar ekibimiz tarafından incelenecek, fiyat teklifimiz size iletilecektir.Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Kadıköy ilçesindeki adresinizden alım yapıyoruz.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

Kadıköy ikinci el eşya alanlar için satılabilir hemen hemen her eşya alınabilir. Beyaz eşya, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, ofis mobilyası, deri koltuk, yatak odası, masa sandalye, televizyon başlıcalarıdır.

Bunların dışında eski eşya gibi değerli eşyalar da alabiliyoruz. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, hat yazısı, tablo, plak, bahü, Metebronz, Mudo Concept, Fatih Kıral gibi eşyaları da alıyoruz. Bunlar değerli olan, fiyat verirken ürün bilgisi gerektiren eşyalardır.

Caddebostan, Suadiye, Fenerbahçe, Feneryolu, Kozyatağı gibi pek çok köklü semti olan ilçeden birbirinden farklı eşyalar çıkmaktadır. Sizin satacağınız eşyalar bu saydıklarımız dışında bir ürün de olabilir. Yine de bizi arayarak bilgi alabilir, danışabilirsiniz.

FİYAT NEYE GÖRE VERİLİR?

Eşyalarınız ne kadar temiz, sağlam ve sorunsuz ise o kadar yüksek fiyattan alınır. Örneğin ikinci el beyaz eşya alanlar için sorunsuz ürünler almak önemlidir. Soğutmasında problem olan buzdolabı alınmaz. Görüntüsünde sorun olan, ekranında kararma olan, problemli bir ikinci el televizyon da alınmaz.

Örnekler buna benzer şekilde çoğaltılabilir. Seçici olmamızın sebebi sizden aldığımız eşyaları dükkanımızda satmaya gayret etmemizdir. Bir başkasının almak isteyeceği, temiz ürünler alıyoruz ki satabilelim.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIR?

Kadıköy ilçesinin her yerinden ücretsiz nakliye ile alım yapıyoruz. Kendi aracımız ve elemanlarımızla alım yapıyor, sizi zahmete sokmuyoruz. Ödeme nakit olarak yapılırken isteyen müşterilerimiz için eft veya havale de yapabiliriz. Bizi istediğiniz gün mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.