İkinci El Buzdolabı Alanlar

İkinci El Buzdolabı Alanlar 

İkinci El buzdolabı alanlar  olarak biz Türkiye’deki en kaliteli ve en ekonomik buzdolaplarını satın almaktayız. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Sizler Facebook ya da Instagram üzerinden bizimle iletişim kuruyorsunuz. Ya da sosyal medyayla alakam yok diyorsanız internet sitemizden WhatsApp butonuna tıklayıp bizimle direk irtibata geçiyorsunuz. Satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını atıyorsunuz. ikinci el buzdolabı alan yerler olarak biz elinizdeki ürünü marka, model, durum, kullanılabilirlik gibi tüm özelliklerini öğreniyoruz. Fiyat konusunda sizi üzmeden karşılıklı anlaşmaya giriyoruz. Karşılıklı anlaştıktan sonra biz kapınıza gelip buzdolabınızı değerlendiriyoruz.

Ürününüzün telefonda görüştüğümüz gibi olduğunu tespit edip ürünü dikkatli bir şekilde araştırmada taşıyoruz. Kapıda Bizi uğurlarken Değerli müşterilerimizin bize verdiği ürüne karşılıklı olarak biçtiğimiz değeri nakit olarak size veriyor. Aracınızdaki ürün direk mağazamıza gitmiyor çünkü önce bakım, onarım ve temizliğe sıkılıyor. Daha sonra mağazamızda ve sosyal medyamızda yeni sahiplerini gitmek için müşterilerimize sunuluyor.

Ürünümüzü size sattıktan sonra sizin peşinizi bırakmıyoruz. Ürününüzün kurulumunda bir sıkıntı yaşadığınızda bize anında dönüş yapıyorsunuz. Ve ekibimiz siz bize dönüş yaptıktan kısa bir süre sonra harekete geçiyor. Evinize gelip soruna çözüm bulana kadar ve sorunu çözümü ne kadar uğraşıyoruz. Derdinize çözüm bulmadan asla ekibimiz evinizden ayrılmıyor. İkinci el buzdolabı alan yerler olarak sizin aldığınız ürünleri kullandıktan sonra da bir sıkıntı yaşarsanız anında destek için yanınıza geliyoruz. Ve sorununuzu halletmek için elimizden geleni yapıyoruz. Üstelik aradan uzun yıllar geçse bile kendi ekibimiz olmasa bile tanıdık ekipleri size gönderebiliyoruz. ikinci el buzdolabı alanlar olarak en birinci önceliğimiz sizsiniz.