İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci el beyaz eşya alan yerler

Belirli bir süre kullandıktan sonra ihtiyaç fazlası durumuna gelen buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi, kombi gibi eşyalarınızı bize satabilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz bu tür eşyalarını depolara, çatı katlarına, garajlarına veya iş yerlerine hapsetmekte, bir gün gelir kullanırım mantığı ile saklamaktadır. Ancak bekleyen kullanılmış beyaz eşya bir süre sonra bakteri üretir, koku yapar içi küf tutar. Eşyalarınızı bu hale sokmaktansa bize nakit satmanız sizin için daha mantıklıdır.

Bundan önce hiç ikinci el beyaz eşyasatmadıysanız, böyle bir tecrübeniz yoksa yazımızın devamında merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz. İsterseniz hemen başlayalım


İkinci el beyaz eşya nasıl satılır?

İkinci el beyaz eşya alanlar ile ilgili bir internet araştırması yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih etmeniz durumunda sadece marka ve model söylemeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız yıllardır bu sektörde olduğu için ürünleri kaça alacağını, size nasıl bir fiyat teklifi sunacaklarını çok iyi bilmektedir.

Yani kısa sürede fiyat almak için marka ve model söylemeniz yeterlidir. Ancak ürünlerin fotoğraflarını göndermeniz mümkünse fotoğraf ile de yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir, dolayısıyla size daha net fiyat verebiliriz.

Fiyatı neye göre belirliyoruz?

Yukarıda da belirttiğimiz biz ikinci el beyaz eşya alanlar için ürünün markası ve modeli önemlidir. Arçelik, Beko, Samsung, Lg, Vestel, Bosch, Siemens gibi markaların ürünleri her zaman daha yüksek fiyata alınıp satılmaktadır.