Gümüş Alanlar

Gümüş Eşya Alanlar

Ertaş Spot İkinci El Eşya

0535 590 13 92

 

GÜMÜŞ EŞYA NASIL SATILIR?

  • Bizi arayarak gümüş eşyalarını satmak istediğini söyleyen müşterimizden ne satmak istediklerini öğreniyoruz. Eşyalarınızın türü, temizlik, sağlamlık durumu, modeli, varsa markası bizim için önemlidir. Fiyatı bu kriterlere göre belirleriz.

  • Verdiğiniz bilgilere göre gümüş eşyalarınızı alıp alamayacağımız anlar, alabilecek olduğumuz ürünler ise fotoğraflarını göndermenizi isteriz. Whatsapp veya email ile bunu çok kısa süre içinde yapabilirsiniz.

  • Gümüş eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra size geri dönüş yapar fiyat teklifimizi sunarız. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün, saatte adresinizden alım yapılır.

  • Gümüş eşya alımlarımızı yaparken kendi aracımızı ve elemanlarımızı kullanıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Ödeme ise nakit yapılmakta, isteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz.

    NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Firmamız 20 yıla yakındır gümüş eşya alımı ile ilgilenmekte, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Verdiği eşyalarınız için teklif ettiği tutarı nakit ödemekte, fiyat düşürmek için bahaneler üreterek fiyat düşürmemektedir.

  • Zamanında adresinizde olmakta, son dakika da kötü sürprizler yaşatmamaktadır. Yıllardır bu sektörde olduğumuz için art niyetli kişilerin nasıl işler yaptıklarını insanları nasıl mağdur ettiklerini çok iyi biliyoruz. Asla o yolları tercih etmiyor, kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de düşünüyoruz.

  • Gümüş eşya alımı yaparken son derece saygılı ve dikkatli hareket ediyoruz. Evinizin, binanızın duvarlarına zarar vermeden, gürültü yapmadan, dikkatli alım yapıyoruz.

GÜMÜŞ EŞYALAR DIŞINDA NELER ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk, masa sandalye, el halısı, gümüş eşya, klasik mobilya gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Sizin eşyalarınız bu saydıklarımızın dışında ürünler de olabilir. Hiç fark etmez. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, fiyat alabilirsiniz.