Gümüş Alanlar İstanbul

Gümüş Alanlar İstanbul

Gümüş Eşya Alım Satım işi için tüm İstanbul geneline hizmet verdiğimizi daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Altın kadar değerli olmasa da gümüş de hala tercih edilmektedir. Dolar ve Euro fiyatlarındaki artış sonrası gümüş de artık birikim aracı olarak görülmeye başlandı. İnsanlar hazır değerlenmişken ellerinde bulunan gümüşleri satmaya karar verdiler.

Eğer sizin de böyle bir düşünceniz İstanbul gümüş alan yerler için bizimle iletişime geçebilir, değerinde satış yapabilirsiniz. Satışı işlemini nasıl yapabileceğiniz ve satış süreci konusunda deneyiminiz var mı? Cevabınız hayırsa ilerleyen satırlarda gerekli tüm bilgileri görselleri ile beraber bulacaksınız. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekte, değerli objelerinizi satın almaktadır. Dolayısıyla vereceğimiz bilgilere sonuna kadar güvenebilir, satış yapmak istediğinizde bizi tercih edebilirsiniz.

Gümüş Alım Satım İstanbul

Elinizde olan gümüş eşya için ne düşünüyorsunuz? Eğer kullanmıyorsanız sağda solda bekletmenin size bir şey kazandırmayacağını, satıp nakit olarak değerlendirmenin daha mantıklı olacağını söyleyebiliriz. Değerinde gümüş alan firmalar için internette bir arama yaparsanız Ertaş Spot olarak bizi de görebilecek, google üzerindeki işletme bilgilerimizdeki olumlu yorumlardan bize güvenebileceğinizi fark edeceksiniz.

Gümüşlerimi satmak istiyorum ama güvenebileceğim bir yer bulamıyorum diyen tüm müşterilerimize bekledikleri hizmeti sağlayabiliyoruz. Gümüş nasıl satılır, kime satılır, gümüş fiyatı nasıl belirleniyor şimdi bu soruları cevaplama zamanı.

Gümüş Alan Yer Fiyatlandırma Süreci Nasıl İşliyor?

Gümüş Alımı yapan  yerler için önemli olan ve size fiyat teklifi verirken dikkat edilen detaylar vardır. Bunların ilki ürünün ayar numarası, diğer de ağırlığıdır. Eğer elinizdeki ürün gerçek gümüş ise üzerinde mutlaka ayar numarası yazacaktır. 800 ayar gümüş, 900 ayar gümüş ve 925 ayar gümüş en çok rastlanılanlardır. Şimdi süreci adım adım anlatma zamanı.

900 Ayar Gümüş Alan Yerler

Gümüş Eşya Alanlar

    • Bizi 0535 590 13 92 numaralı telefonumuzdan arayarak gümüş eşya satışı için adresinize davet ettiğinizde ekibimiz yanında dijital tartı ile gelecektir.
    • Gümüş objeleriniz ayar numaralarına göre ayrılacak, daha sonra hepsi ayar numaralarına göre ayrı ayrı tartılacaktır. Yani 800 ayar olanlar birlikte, 900 ayar olanlar birlikte tartılacaktır. Böylece size en adil fiyat teklifi verilmiş olur.
    • Son adımda da objeleriniz ayar numarasına karşılık gelen ağırlığı ile gram fiyatı çarpılır.
    • Bunu bir örnekle açıklayalım isterseniz. Bize 3 kg 925 ayar gümüş satacağınızı düşünelim. 925 ayarın o günkü piyasa şartlarındaki kg fiyatının 4 bin tl olduğunu varsayalım. O halde 3kg x 4000 tl = 12000 tl size ödeme yapılacaktır.
    • Avrupa Yakası gümüş alan yerler için bizi tercih etmeniz halinde ekibimiz çok kısa süre içinde adresinizden alım yapacaktır.

Gümüş Alanlar Gümüş Alan Yerler

Gümüş Eşya alanlar Gümüş Alımı