Cevizli İkinci El Eşya Alanlar

Cevizli İkinci El Eşya Alanlar 

0535 590 13 92
Ertaş Spot Firması olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimlerimizi sizler için en iyi hizmet kalitesini geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Cevizli İkinci El Eşya Alanlar olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’da tüm ilçelerde hızlı ve kesin çözümlerle profesyonel hizmet bilincimiz sayesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Cevizli ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı yüksek fiyattan, nakit satın alıyoruz. Evinizde veya iş yerinizde kullanmakta olduğunuz ya da atıl durumda bekleyen eşyalarınız mı var? O halde bizimle iletişime geçerek satmaya ne dersiniz?

Daha önce böyle bir deneyiminiz olmadıysa ve soru işaretleriniz varsa hiç merak etmeyin hepsinin cevabını vereceğiz. Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz ve yüzlerce farklı insanla muhatap olduğumuz için neleri öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. İsterseniz hem kendimizden, hem süreçten hem de sorularınızın cevaplarından bahsedeceğimiz yazımıza başlayalım.

Cevizli İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Satmaya karar verdiğiniz ne kadar eski eşya varsa fotoğraflarını çekerek whatsapp aracılığı ile 0535 590 13 92 numaralı telefonumuza gönderebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı fiyat teklifi alabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Ekibimiz gelen fotoğrafları hemen inceleyecek ve size olumlu olumsuz cevap ile geri dönüş yapacaktır.

Cevabımızın olumlu olması halinde fiyat teklifimizi de ileteceğiz.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Maltepe ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapılır.

Sizin de fark ettiğiniz gibi sadece bir kaç fotoğraf çekerek eşyalarınız için fiyat teklifi almanız ve satıp satmamaya karar vermeniz mümkün. Bu aşama anlaşıldıysa şimdi bir diğer başlığa geçebiliriz.

İkinci El Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Temiz olmasına

Sağlam olmasına

Satılabilir durumda olmasına

Model olarak tercih edilen bir ürün olmasına

Yukarıda saydıklarımız bizim için önemli kriterlerdir. Bir ürün sıfır eşya kadar temiz olmaya bilir, ancak çok deforme olmuşsa maalesef satın alınmaz. Özellikle beyaz eşya, televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ürünlerin mutlaka sağlam olmasında özen gösteririz. Sadece Maltepe Cevizli bölgesinden değil hiçbir semtten arızalı ürün almıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Pek çok insan spot eşya veya kullanılmış eşya satarken fiyat odalı düşünür. Yani kim yüksek fiyat verirse ürünü ona satmak ister. Bu en doğal hakkınızdır. Ancak bazı art niyetli kişiler size yüksek fiyat verse de iş satın almaya gelince defalarca pazarlık yapıp fiyatı düşürürler. Cevizli ikinci el eşya alanlar olarak bizi tercih etmeniz halinde böyle bir tavırla karşılaşmaz, eşyalarınızı anlaştığınız fiyattan satarsınız.

Arkadaşlarımız size son derece saygılı ve profesyonel şekilde yaklaşır. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

Anlaştığımız gün ve saatte kapınızda olur, sizi bekletmeden, mağdur etmeden alım yaparız.

Her gün hizmetinizde olan firmamızı istediğiniz gün arayabilir, eşyalarınızı rahatlıkla satabilirsiniz. Bizi Facebook, Pinterest, İnstagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.