Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ayrımı yapmadan hizmet verdiğimizi baştan söylemek istiyoruz. Yani bizi nereden ararsanız arayın ikinci el eşya satışı yapabilirsiniz. Ancak burada önemli olan satmak istediğiniz eşyanın bizim alıp satabileceğimiz türde ve durumda olup olmadığıdır.

Siz de hak verirsiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değil. O halde spotçu veya spot eşya alanlar olarak da bilinen bizim gibi firmalar nasıl ve neye göre alım yapar, süreç nasıl işler bunlardan bahsedelim. Hem faydalanmış olur hem de internette ikinci el eşya satma yolları nedir bunu öğrenmiş olursunuz

Bahçelievler Spot Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

  • Eşyaların temizliğine
  • Sağlamlığına
  • Marka ve modeline
  • Satılabilir olmasına göre fiyat verilir.

Bazı müşterilerimiz ikinci el eşya saklama gibi bir huya sahip. Nasıl olsa bir gün bir yerde lazım olur mantığı ile satmamakta, bekletmektedir. Ancak bu doğru bir davranış değildir. Çünkü bekleyen eşyalar zamanla eskimekte, yıpranmakta, renkleri solmakta ve bozulmaktadır. Zamanında elden çıkarılan eşyalar değerini korurken depo eşyası satışınız için de bizi arayabilirsiniz.

Bahçelievler Bölgesinden Ne Gibi İkinci El Eşya Alıyoruz?

Yeri gelmişken spot eşya ve spotçu kavramlarına da açıklık getirelim. Spot eşya demek aslında hiç kullanılmamış, kutusu açılmamış, sıfır ürün demektir. Ama ikinci el eşya alım satım işleri ile uğraşanlar da bazen sıfır eşya alıp sattıkları için ve spot kelimesi her eşya için kullanılabileceğinden dolayı spotçu = ikinci elci gibi bir algı oluştu.

Gelelim Bahçelievler veya bir başka bölgeden bize ne gibi eşyalar satabileceğinize. Beyaz eşya, televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk, mobilya, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş, plak gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Alabildiğimiz eşyalar bunlarla sınırlı değildir elbette ancak hepsini yazamayacağımız için bir kaç örnek vermek istedik. Siz yine de eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek alıp almayacağımızı sorabilirsiniz.