Ataşehir İkinci El Eşya

Ertaş Spot Firması olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimlerimizi sizler için en iyi hizmet kalitesini geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ataşehir İkinci El Eşya olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’da tüm ilçelerde hızlı ve kesin çözümlerle profesyonel hizmet bilincimiz sayesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini bizlere whatsapp üzerinden ilettiğiniz takdirde fiyatını sizlere belirterek süreci başlatıyoruz. Bir telefon kadar yakınız. Ataşehir İkinci El Eşya firmamız İstanbul’un tüm bölgelerinde hızlı servis imkanı sağlıyoruz. Tarafımıza ilettiğiniz resimler üzerinden analizler yapılarak kısa bilgiler verdiğiniz takdirde en iyi fiyat teklifini sunmamız için yeterli olacaktır.

Siz değerli müşterilerimizin eşyalarına verdiğiniz değeri biliyoruz. Uzun süre zarfında kullandığınız yada değiştirmek istediğiniz eşyalarınızın alım satım işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirip sizleri mağazamızdan mutlu ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Mevcutta bulunan eşyalarınızın sıfır veya ikinci el olması fark etmiyor. Alınabilir durumda olan tüm eşyalarınızı değerinde nakit olarak dilediğiniz saat ve günde teslim alabiliyoruz. Üstelik hızlı ve kolay çözümlerle bunları gerçekleştiriyoruz.

İstanbul tüm ilçelerde Marka haline gelen Ertaş spot mağazası olarak İkinci el eşya alanlar olarak bu ticaret alanına olan vizyonunuzu değiştirmekte kaliteli bir firma olarak yıllardır varlığımızı sürdürmekteyiz Maltepe ikinci el eşya sayfamızı ve diğer hizmet bölgelerimizi görmek için diğer sayfalara göz atabilirsiniz.

İkinci el eşyalarınızı büyük bir titizlik ile alan firmamız İstanbul genelinde tüm semtlerde hizmet sunmaktadır. Elden çıkarmak istediğiniz ev eşyalarınıza mobilyalarınıza, led televizyonlarınıza anında nakit ödeme ile satın almaktayız. Tüm eşyalarınızı Ataşehir Spotçu firması olarak adresinizden teslim almaktayız. Dilediğiniz zaman arayabilir Whatsapp üzerinden elden çıkarmak istediğiniz ürünlerin resimlerini atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Anında tarafınıza geri dönüş yapılarak sizinde uygun görmeniz durumunda verdiğiniz zaman diliminde evinize kadar geliyoruz.

Ertaş Spot 2.el eşya alanlar olarak tüm 2.el eşyalarınızı alıyoruz satmak istediğiniz ikinci el tüm eşyalarınızı değerinde nakit olarak gerçekleştiriyoruz üstelik zahmetsizce ve yüzünüzü güldüren fiyatlar teklif ediyoruz. Eskidiğini düşündüğünüz mobilyalarınız mı var ? Yada Kullanmaktan sıkıldığınız beyaz eşyalarınız bunları yeni çıkan modellerle değiştirmek mi istiyorsunuz led televizyonmu almak istiyorsunuz eskisini ne yapacağım diye düşünmeyin bizi arayın ikinci el kullanmak istemediğiniz kazanca dönüştürmek istediğiniz tüm eşyalarınızı tarafınızdan satın alalım

Her geçen gün değişip yenilenen teknoloji ile birlikte ev eşyaları mobilyalar , beyaz eşyalar ve elektronik tüm eşyalarda yaşanan yenilikler evlerde de kendini göstermekte bizler bu yeniliğe göre firmamızı geliştirip yönetmekteyiz. İkinci el eşya sektörü bu değişiklik içinde elden çıkarmak istediğiniz tüm eşyaların alımını yaparak sizlere yardımcı olmaktayız.

Daha Detaylı Bilgi Almak için İletişime Geçiniz.