2.İkinci El Televizyon Alanlar

İkinci el spot televizyon alım satım işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elinizde bulunan, kısa veya uzun süre kullandığınız bir tv satmak için spotçu veya ikinci elci diye bilinen kişilerle iletişime geçebilirsiniz; ikinci el televizyon alan yerler.

Ertaş Spot olarak tüm İstanbul geneline hatta çevre illere kadar bu iş için hizmet veriyor ikinci el televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi beyaz eşya ürünlerini alıyoruz. Eğer kullanmadığım televizyonumu nasıl satarım, ikinci el televizyon alan yerler nerede, spot televizyon almak istiyorum gibi düşünce veya sorularınız varsa size bir telefon kadar yakınız; 0535 590 13 92

Şimdi ne iş yaptığımız, nasıl yaptığımız ve sıfır televizyon alanlar sorunuzdan tutun da spotçu neye göre fiyat verir gibi sorularınızın tamamına cevap vereceğimiz yazımıza geçelim.

İkinci el televizyon satmak istiyorum 

Firmamız bu gibi spot veya ikinci el televizyon satışlarınız için bulabileceğiniz en güvenilir firmadır. İkinci el televizyon adı üzerinde belirli süre kullanılmış, artık ihtiyaç fazlası haldeki üründür. Bazı müşterilerimiz çok kısa süre kullandıkları cihazlarının sıfır olduğunu düşünüp bu değerde bir fiyat alacaklarını umsa da fiyat ürünün kullanım süresi ve marka ile modeli ile doğru orantılıdır.

İkinci el televizyon nasıl satılır?

 • 0535 590 13 92 numaralı telefonumuza ürünün fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
 • Marka ve model bilgisini de mesajınıza eklerseniz ekibimiz size kısa sürede dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde ikinci el televizyon alanlar olarak adresinize gelerek ürünü satın alırız. İsterseniz bulunduğumuz adresimize siz de getirebilirsiniz. İletişim sayfamızdan adres konumumuza ulaşabilirsiniz. Ancak müşterimizin getirmesinden daha çok ürünü adresimizden kendi ekibimizle almayı tercih ederiz. Çünkü insanlar taşırken ürüne zarar verebiliyor.


İkinci el spot televizyon alanlar

İkinci el televizyon nereden alabilirim?

İkinci el televizyon alım satım işleri ile uğraşan firmamızda 2.el yani kullanılmış televizyon bulabilirsiniz. Samsung, Sony, Lg, Philips, Toshiba, Arçelik, Vestel, Beko, Panasonic gibi pek çok markanın ürünleri çeşitli fiyat aralıklarında bulunabilir. Küçükyalı bölgesinde, Şirinevler ve Yenibosna bölgesinde faaliyet gösteren ikinci el eşya alan yerler de ziyaret edilebilir.

ikincielesyaspotcuistanbul

İkinci el televizyon satanlar garanti veriyor mu?

Belirli bir süre için çalışma garantisi veriyorlar. Siz de hak verirsiniz ki sıfır elektronik eşya alsanız da bazen şansınız yaver gitmediği için sorun yaşayabiliyorsunuz. Ancak firmamız müşterilerinin memnuniyetini düşünerek kullanılmış televizyon alanlar için belirli bir süre sorunsuz çalışma garantisi vermektedir. Pek çok cihaz alımı yaptığımız için bazen firma garantisi devam eden, çok az kullanılmış cihazlar da satıyoruz.

Spot led televizyon

Spot televizyon nedir?

Spot televizyon alanlar ile ikinci el televizyon alan yerler aslında aynı dükkan veya şahıstır. Biz Ertaş Spot olarak ikisi için de alım yapabiliriz. Çünkü aynı olduğu düşünülse de ikisi birbirinden çok farklıdır.

Spot televizyon demek ürünün sıfır olması demektir. Yani hiç kullanılmamış, kutusu açılmamış bir ürün ancak spot olarak adlandırılabilir. İsterseniz bir cihazın spot olması için nasıl olması gerekir bunu sıralayalım.

 • Spot televizyon kutusu açılmamıştır.
 • Servis kurulumu yapılmamıştır.
 • Teşhir olarak kullanılmamıştır.
 • Kutu içeriği eksiksizdir. Kumandası, ayakları, güç kablosu kutunun içinde olmalıdır.
 • Garanti süresi başlamamıştır.

Spot televizyon neden ucuz olur?

Bu sorunun cevabını çok merak ettiğinizi biliyoruz ve cevaplamayı gerçekten çok istiyoruz. spot televizyon niçin ucuz, spot televizyon garantili mi, spot tv alırsam arıza yapar mı gibi soruları çok duyuyoruz.

Bir ürünün spot olması onun fiyatından ileri gelmektedir. Üründe bir kusur olduğu, garantisinin olmadığı veya herhangi bir arızasının olduğu anlamına gelmez. Peki spot fiyat nasıl oluşur bunu biliyor musunuz? İsterseniz anlatalım;

Elinde bir veya birden fazla sıfır televizyon olan bir firma veya şahıs bunları nakite çevirmek için sıfır veya spot televizyon alan yerler ile yani bizimle görüşüp fiyat teklifi alır. Biz de alabileceğimiz rakamı teklif eder, ürünü satın alırız. Bizim satıcıdan aldığımız fiyat mağaza ve marketlerden daha uygun olur çünkü üzerine bir kar koyarak satarız. Fazla bir kar koyamayız çünkü o zaman fiyat yükselir ve mağazalar ile aynı rakama satmış oluruz, bir cazibemiz kalmaz.

Spot sıfır televizyon satmak istiyorum

Sıfır led televizyon veya Oled, Qled televizyon satmak da ikinci el satmak ile aynıdır. Yukarıda belirttiğimiz telefonu numaramızdan bizimle iletişime geçerek cihazın marka ve model bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli. Örneğin aşağıda görseli yer alan cihazı satmak istediğinizde Vestel 50UA 9600 led televizyon satmak istiyorum demeniz yeterli. Cihazın model numarası kutunun üzerinde fotoğrafta görüldüğü şekilde yazacaktır.

Led televizyon model bilgisi

Ürünün kutusunda olması, açılmamış olması bizim için önemlidir. Eğer kutulu haliyle bir fotoğrafını da gönderirseniz daha sağlıklı fiyat teklifi alabilirsiniz. Kutunun yıpranmamış olması da önemlidir.

Spot sıfır televizyon en ucuz nereden alınır?

Spot led televizyon nasıl satılır, spot televizyon nereden alınır, spot sıfır televizyon almak istiyorum gibi talep ve sorularınızı cevaplama zamanı. Biz yıllardır bu işle meşgul oluyor, Küçükyalı spotçular çarşısı bölgesinde hizmet veriyoruz. Bizim gibi Yenibosna spotçular çarşısı, Poli spotçular çarşısı gibi yerlerden de alım yapabilirsiniz. Ayrıca bazı teknoloji marketleri de indirim günlerinde avantajlı fiyatlar sunabiliyor.

Burada ikinci el veya spot televizyon alım satım işleri ile uğraşan esnaf arkadaşlardan ürün alırken mutlaka fişe taktırıp deneyerek alım yapın. Böylece ne siz ne de satıcı firma zan altında kalmamış olursunuz.

Spot televizyon garantili mi?

Bu soru çok duyduğumuz soruların başında gelmektedir. Sadece spot televizyon değil spot beyaz eşya olarak satın aldığınız buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi ürünler de firmanın yetkili servis garantisi altındadır. Zaten bundan önceki yazılarımızda spot eşya nedir, neden ucuzdur gibi sorularınızın cevaplarını vermiştik. İsterseniz o yazımızda da göz atabilirsiniz; spot eşya nedir?

Eğer bir mağazadan spot sıfır televizyon alıyorsanız bu ürünün garantisini size mağaza başlatmaz. Ürünü alır evinize götürür daha sonra yetkili servisi ararsınız. Servis gelir ürünü açar ve garantisini başlatır.

Verdiğimiz bilgileri faydalı bulduysanız ne mutlu bize. Özellikle ikinci el ve sıfır televizyon alım satım işlerinde lider firmalardan biri olan Ertaş Spot, sizler için faydalı olacağını düşündüğü bazı makaleler de yayınladı. Bunları da incelemek isterseniz aşağıda linklerini bulabilirsiniz.

 • Televizyon alırken dikkat edilmesi gereken 5 detay
 • Ekranı kırık led televizyon satılır mı?
 • Revizyonlu televizyon alınır mı?