Şile

İkinci El Eşya Şile

Mobilya ve beyaz eşya seçimi her insanın evini özenle düzenlemek istemesine bağlı olarak oldukça zorlu ve detaylı bir süreçtir. İnsanlar seneler boyu oturacakları evlerine girerken en uzun ömürlü ürünleri seçerek maddiyat anlamında da uzun vadede tasarruf etmiş olurlar.

Fakat çoğu insan gençlik veya ilk memuriyet yıllarında yaşayacağı şehirden uzak kentlere girip birkaç sene ikamet edeceği evlere yerleşirler. Bununla beraber o eve kullanılmamış eşyalar almak hem manasız hem de maliyetli bir seçenek olacaktır. Şehirde ikamet süresi bitip hayatı sürdürülecek olan kente geçiş yapılırken nakliyat ücreti oldukça külfetli olacağından insanlar bu tarz konaklamalarında kullanılmış eşyaları tercih etmektedirler.

İkinci El Eşya Şile

İkinci El Eşya Şile

Bu tercih iki anlamda oldukça işe yarar olmaktadır. Öğrencilik yıllarında evin içindeki koşuşturma ve misafirler oldukça fazla olduğundan mobilya ve eşyalara zarar gelebilmektedir. Kullanılmış eşya tercih edildiğinde bu yoğunluktan oluşabilecek herhangi bir zarar yeni eşyada olacağı kadar önemsenmeyecektir. Ayrıca geçici ikamet noktasından taşınırken uygun fiyata alınmış olan eşyalar yine makul fiyatlara satılarak neredeyse bedavaya seneler boyu kullanılacak eşyalar satın alınmış olmaktadır.

2. el eşya Şile semtinde de son yıllarda popülaritesi artmış olgulardandır. Özellikle üniversite eğitimlerini için şehre gelen on binlerce öğrenci evlerine eşyaları bu tarz ikinci el eşya istanbul firmalarından karşılamaktadırlar. Bu şekilde hem aileler rahat bir nefes alırken hem de öğrenciler makul fiyatlara evlerini döşeme şansı bulmaktadırlar.

İstanbul’da ikinci el eşya Şile dışında pek çok semtte yaygınlaşmaya devam etmektedir. Yoğunlukla üniversitelere yakın ilçelerde daha yaygın olan bu olgu ilerleyişini büyük bir kararlılıkla sürdürmektedir.Sizlerin de evinde artık kullanmak istemediğiniz fakat kullanım ömrünü tamamlamamış eşyalarınız var ise 2. el eşya Şile firmalarına ulaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.